Dr. Kartz von Kameke

Селекція картоплі як виклик

Селекція картоплі – це завжди складне завдання. Завдання, яке розуміли вже мій дід та мій батько. Їх самовіддана селекційна робота та їхня здатність бізнес-передбачення стали основою прогресу компанії ЗаКа Пфланценцухт, яка й до тепер є успішним підприємством. Ми доклали багато зусиль, роблячи все можливе для розробки високоякісних, успішних на ринку сортів та для виробництва посадкового матеріалу найвищої якості. Наша команда досвідчених спеціалістів слідує цим цілям і ставить своєю першорядною задачею забезпечити успіх та економічну доцільність роботи наших клієнтів з нашими сортами й нашим досвідом.

Наша ціль: сучасні сорти

Ми націлені на сучасні, економічно привабливі сорти, які потребують менше пестицидів та добрив, і таким чином вносять свій вклад у збереження довкілля. Це стосується не тільки Німеччини, але й інших місць по всьому світі. Як міжнародна корпоративна група, яка сфокусована на ринку, ми завжди створюємо нові сорти з метою задовольнити бажання клієнтів у сільському господарстві, виробництві й торгівлі, та забезпечити потреби споживачів. Це шлях, який гарантує нам безперервний динамічний ріст, хоча наше коріння, наші думки і дії залишаються в Німеччині.

Традиції і майбутнє

Традиції і майбутнє складають єдине ціле у селекції картоплі. В групі Солана прагнення до успіху, якості та ефективності є традицією, якій більше 100 років. Це наша сильна мотивація на майбутнє.

Ми будемо надійними партнерами для Вас!

Щиро Ваш,

Д-р Карц фон Камеке