Майбутнє – наша традиція

Група компаній Солана створює сучасні сорти картоплі, а також виробляє та поширює високоякісну насіннєву картоплю. Протягом всієї нашої історії ми завжди ставили за мету створення стійких, високоврожайних сортів та постачання високоякісного насіннєвого матеріалу.  

Наша лінійка сортів включає близько 60 різних сортів для всіляких цілей, що підходять для майже всіх кліматичних зон та на будь-який смак.

На доданок до селекції та поширення, ми пропонуємо всі пов’язані з тим послуги, які включають дослідження, сортове оновлення та виробництво насіннєвої картоплі, менеджмент якості, експертні консультації по підбору сортів і вирощуванню картоплі, та організація і супровід міжнародних відвантажень.

Поряд з головним офісом, Солана представлена в декількох інших місцях в Німеччині: селекційні станції в Віндебі, Ранцині та Гранзебіті, насіннєве господарство в Штольпе і картоплесховище в Цюссов.

Більше того, група Солана має власні дочірні компанії і, в деяких випадках, її власні господарства у 8 різних країнах, та представлена офісами з продажу у 23 країнах.

Наше коріння: сільське господарство

Наше коріння лежить у сільському господарстві. Навіть сьогодні, ми досі виконуємо агротехнічні операції як в Німеччині, так і в інших країнах.

Це дає нам близьке відношення до ведення культури, що свідчить про те, що ми знайомі з труднощами, які спіткають наших клієнтів та виробників насіння. Не тільки це, але і багато іншого в Солані має своє коріння у сільському господарстві.