Насіннєва картопля найвищої якості з довгими традиціями в селекції

Солана по всьому світі поставляє насіннєву картоплю високої якості від сучасних та відповідальних виробників та забезпечує всебічну підтримку наших клієнтів – від добору відповідних сортів до вирощування і маркетингу, а також у питаннях міжнародної логістики.

Селекція картоплі та дослідження

Як одна з лідируючих, незалежних сімейних компаній у галузі селекції картоплі, Солана в Німеччині постійно створює нові сорти на своїх селекційних станціях у Віндебі (Шлезвіг-Гольштейн, Німеччина) і Ранцині (Мекленбург – Західна Померанія, Німеччина). 

Більше про селекція та дослідження.

 

Дорадча допомога

Солана пропонує близько 60 сортів картоплі, що підходять майже для будь-яких кліматичних зон, смаку, та застосування: столова картопля, для виробництва чіпсів, пластівців, крохмалю, або для органічного землеробства. В Україні зареєстровано 22 сорти Солана. Більше інформації про підбір сортів та поради щодо вирощування на Дорадча допомога.

 

Сертифікована якість

Наша картопля вирощується в обраних господарствах в «здорових» регіонах Німеччини та північної Європи. Досвідчені та надійні фермери гарантують оптимальні результати. Наші насінники та господарства в Німеччині, що належать групі компаній, сертифіковані та відповідають стандартам Глобал Г.А.П. – німецької та міжнародної системи гарантії якості продуктів. Більше на вкладці виробництво.

 

Глобальна логістика

Ми доставляємо сорти картоплі в більше, ніж 40 країн по всьому світі. Другою частиною наших послуг є виконання нами нашої власної перевірки картоплі перед відправкою та організація міжнародної логістики. Більше на вкладцілогістика.