Огляд насіннєвих посадок 2020

Насінники 31.07.2020
Шановні Картоплярі!

За два тижні після Дня Картоплі Солана ми вирішили провести перегляд посадок насінників в ТОВ «Забарівське» разом із власником Свідельським Олександром. В атмосфері повної тиші та спокою ми мали можливість переглянути посадки та проаналізувати стан та потреби кожного сорту. Загальний час на перегляд зайняв 5,5 годин та декілька літрів втраченої вологи.

Ми самі були приємно враженні результатом і вирішили після декількох розкопок поділитися враженнями з вами, відзнявши відео та світлини. Перепрошуємо, якщо в розмові чи поведінці було щось те, що вам не сподобалося - все без дублів))) .

Проаналізувавши стан та результат сортів при вирощуванні без поливу ще один рік поспіль, ми переконалися, що картопля потребує правильних ґрунтів, відповідальної їх підготовки та забезпечення живленням. І саме головне - ЛЮБОВІ, тому лозунг Солана: «Ми любимо картоплю!», ще більш актуальний і на сьогодні через зміну клімату та зменшення опадів. Для перегляду фото і відео клацніть на фото. І пам’ятайте, ми завжди з вами.

Гранада

Королева Анна

Саншайн

Наталія

Прада

Родріга

Бельмонда

Опал

Повернутись назад