Картопля в Білорусі

Білоруські картоплярі на старті збирання врожаю, який піде на закладку для зберігання та пряму реалізацію відразу після збирання.

Відвідавши досить велику кількість господарств можна дати оцінку сезону картоплі 2018/2019. Урожай хороший, якість - при використанні хорошого посадкового матеріалу та дотриманні технології вирощування - відмінна, в інших випадках - прийнятна (до збирання). Коротше кажучи, Білорусь - з картоплею.

Найкращі результати демонструють Королева Анна та Родріга. Неймовірно показав себе на випробуванні фітофторостійкий сорт Коннект. Для його стійкості до фітофтори рік був - як на замовлення: постійно як не інтенсивні дощі, то мрячні. Одним словом, лист завжди мокрий. Але ні одного прояву фітофторозу на Коннекті віднайдено не було. Дійсно, буде чудова заміна Сатіні, яка також дала дуже якісний і високий врожай. А якщо врахувати, що вона лідер ринку Білорусі по смакових якостях, то не хочеться говорити про заміну. Про Лаперлу вже й встигли забути, бо її вже зібрали і реалізували, якщо не закладали «на потім», до кращих цін. Було дуже приємно відвідати картоплярів, які за час роботи Солана в Білорусі уже стали ДРУЗЯМИ, а також нових, молодих фермерів, які мають глибокі пізнання в біології картоплі і не тільки, і творять прямо нову історію в картоплярстві Білорусі.

Я спеціально не називаю імен всіх господарств і їх керівників, бо буде дуже ніяково, якщо когось не згадаю. А я, та вся Солана, любить всіх Вас, цінує, та запевняє, що завжди з Вами. Гарних результатів!

Ми любимо картоплю! Ми акуратно її збираємо! Бережно закладаємо на зберігання! Надаємо покупцям неймовірної якості картоплю! Тому що ми кращі! Це все від імені білоруських картоплярів до споживачів!

Ігор Завадський

Повернутись назад