Політика конфіденційності

Використання нашого веб-сайту, як правило, можливо без надання особистої інформації. Якщо на нашій стороні збираються персональні дані (такі як ім'я, адреса або адреса електронної пошти), то ця інформація - наскільки це можливо –збирається на добровільній основі. Ці дані не передаються без вашої явної згоди.

Ми звертаємо увагу на те, що передача даних через інтернет (тобто при спілкуванні через електронну пошту) може мати прогалини в захисті. Повний захист даних проти доступу третіх осіб не є можливим. Використання контактних даних, які публікуються, з метою пересилання третім особами для розсилання небажаної реклами та інформаційних матеріалів безумовно виключається. Ми оставляємо за собою право Ми залишаємо за собою право вживати відповідні дії в разі небажаної рекламної інформації, таких як спам по електронній пошті.

Гугл Аналітікс

«Даний сайт використовує Гугл Аналітікс, сервіс веб-аналітики, який надається компанією Гугл, Інк. (надалі "Гугл"). Гугл Аналітікс використовує "кукіз", які являють собою текстові файли, розміщені на вашому комп'ютері, щоб допомогти веб-сайту проаналізувати, як користувачі використовують сайт. Інформація, отримана через кукі про використання веб-сайту (включаючи вашу IP-адресу) передається і зберігається Гугл на серверах в Сполучених Штатах. Гугл буде використовувати цю інформацію для оцінки Вашого використання веб-сайту, складання звітів про діяльність сайту для операторів сайту і надання інших послуг, пов'язаних з роботою сайту і використанням Інтернету. Гугл може також передавати цю інформацію третім особам, якщо це вимагає закон, або де такі треті особи обробляють інформацію від імені Гугл. Гугл не буде асоціювати ваш IP-адресу з будь-якими іншими даними Гугл. Ви можете відмовитися від використання куки, вибравши відповідні настройки у вашому браузері, проте майте на увазі, що якщо ви зробите це, ви не зможете використовувати всі функціональні можливості цього сайту. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на обробку даних про Вас Гугл в порядку і для цілей, викладених вище.»