18.09.2013

Міжнародний семінар «Високий товарний урожай картоплі – запорука економічної ефективності»

18 вересня 2013 р. на базі Недригайлівського ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» та ТОВ «Агробізнес ТСК» відбувся міжнародний семінар «Високий товарний урожай картоплі – запорука економічної ефективності»
Міжнародний семінар «Високий товарний урожай картоплі – запорука економічної ефективності»
Більш повно з інформацією про міжнародний семінар «Високий товарний урожай картоплі – запорука економічної ефективності» можна ознайомитись за посиланням ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ В СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ЗАБЕЗПЕЧИТЬ ПРОДОВОЛЬЧУ БЕЗПЕКУ РЕГІОНУ, що розміщено на сайті Недригайлівської районної державної адміністрації.
Фотографію взято з цього ж сайту.

Ось деякі цитати:

"18 вересня на базі Недригайлівського ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» та ТОВ «Агробізнес ТСК» відбувся міжнародний семінар «Високий товарний урожай картоплі – запорука економічної ефективності»

Захід проведений за ініціативи німецької компанії «Солана». Близько 170 представників з різних областей України, а також із-за кордону, зокрема Росії, Білорусі, Німеччини та Польщі побували на землях Недригайлівщини. Семінар розпочався з пленарної частини, де директор компанії «Солана Україна» Ігор Завадський ознайомив присутніх з діяльністю фірми, зокрема по селекціонуванню нових сортів картоплі.

Перед присутніми виступили представники компанії «Байєр», що спеціалізується по захисту рослин та компанії «Грімме», яка виготовляє техніку для збирання овочів. Після офіційної частини делегація оглянула картопляні поля товариства «Агробізнес ТСК».

 

Статтю Німецька картопля на українських ґрунтах дає високі врожаї, що розміщено на сайті «RegioNews-Суми», також присвячено цьому заходу.

Читаємо:

"На базі ТОВ «Агробізнес ТСК», що у Недригайлівському районі Сумської області, відбувся щорічний семінар з вирощування картоплі та овочів на тему: «Високий товарний урожай картоплі – запорука економічної ефективності».

"Цього року семінар набув статусу міжнародного, адже презентувати досвід своєї роботи з’їхалися майже 170 учасників - представники Німеччини, Нідерландів, Польщі, Росії, Білорусі, Молдови та України."

"У ході семінару учасники мали можливість ознайомитись з процесом збирання і сортування вирощеної продукції, побачити зразки відомих сортів картоплі. А представники всесвітньо відомих фірм «Солана», «Байєр» та «Грімме» поділилися з присутніми принципами своєї роботи.

Представник компанії «Солана Україна» Ігор ЗАВАДСЬКИЙ переконаний, що семінар, який проходить на Сумщині, – це гарна нагода не лише обговорити питання вирощування картоплі, але й на власні очі пересвідчитися у високих результатах роботи, яких досягло товариство «Агробізнес ТСК», вирощуючи на родючих українських землях сорти картоплі саме німецької селекції «Солана».

«Це гарний приклад того, як, використовуючи німецьку селекцію на українських ґрунтах, можна отримати високі показники урожайності. Дуже велика кількість спеціалістів, які приїхали, відгукнулися на прохання поділитися своїми знаннями з українськими виробниками, поспілкуватися, обговорити наболілі питання вирощування картоплі. І все для того, щоб вийти на ті високі результати, які має в даний момент ще відносно молоде товариство «Агробізнес ТСК», - зазначив Ігор Завадський.

Дехто із закордонних учасників уже не вперше на Сумщині, проте не перестає дивуватися урожаям картоплі. Зокрема, власник німецької компанії «Солана» Карц фон КАМЕКЕ привіз цього року до України навіть свою дружину, щоб вона побачила та покуштувала справжню картоплю.

«Та картопля, яку ми побачили, – відмінна, тому я впевнений, що ми й надалі зможемо успішно співпрацювати з цим господарством, мати високий урожай та їсти насправді якісний продукт», – зазначив Карц фон Камеке."

 

Повідомлення про цей захід День поля в Україні розмістило на своєму сайті представництво фірми Solana GmbH & Co. KG у Російській Федерації ТОВ «Солана-Агро-Сервис». Там же розміщено фото і відео, які наведено нижче. Цитуємо повідомлення (в українському перекладі):

"Дочірня компанія Солана – Україна в черговий раз провела успішний день поля 18 вересня в одному з господарств Сумської області. Результати випробування сортів були приголомшливі. Директор українського представництва Ігор Завадський презентував сорти, такі як Гранада, Тоскана, Лаперла з урожайністю понад 650 ц/га. На подив учасників багато сортів дали за сприятливих умов при зрошенні 20-30 бульб на кущ. Нова селекція Солани привернула увагу не тільки українських картоплярів, а й представників з Білорусі."

Відео від VLADIMIR MOLIANOV (ТОВ «Солана-Агро-Сервіс», РФ)

Повернутись назад