21.08.2017

День поля в Дніпропетровській області

2017-День поля в Дніпропетровській області у Сергія Душки
21-го серпня 2017 року Солана Україна взяла участь у Дні поля на базі господарства Сергія Душки. Разом з компаніями BASF, Іригатор, Яра і Мессе груп Солана Україна завершила череду «Днів картоплі Солана» в Україні. Даний захід мав на своїй меті показати виробництво картоплі на чорноземах за високих температур при крапельному зрошенні.

Дніпропетровщина славна своїми важко-суглинковими чорноземами, на яких гарно родить озима пшениця та соняшник навіть при низьких нормах добрив. А ось для картоплі такий тип ґрунтів, без правильної підготовки, – зовсім не мед. А що означає підготувати глибоко ґрунт в таких умовах? Це знищені дві ротаційні фрези та заклинений двигун трактора (зі слів Сергія Душки). Але результат був наяву! Позеленілої картоплі немає, кількість і розмір бульб говорять про врожай від 50 т/га. А саме головне – якість. На картоплі ні парші, ні тріщин як ростових, так і ризоктоніальних, немає. Одним словом, знову співпраця із Солана принесла плоди, якими не стидно було поділитися із гостями. Сорти Лаперла, Франциска, Ланорма, Бельмонда, Таїсія виявилися якраз до двору пана Душки.

А на завершення дійства Сергій Іванович Рудовол (просто чудовий господар!) презентував надзвичайний за смаковими якостями торт, який став саме тією вишенькою на торті співпраці Солана і виробників картоплі, яка дуже чітко підкреслила двостороннє взаєморозуміння. Пан Сергій Рудовол цього року виростив надзвичайний урожай товарної картоплі сортів Лабелла, Гранада, Тоскана та Ред Леді.

Ми, компанія Солана Україна, щиро дякуємо справжнім господарям Дніпропетровщини за такі чудові результати на насінні сортів Солана. Саме на насінні, тому що такого результату виробники досягли, посадивши насіннєвим матеріалом (першою репродукцією). Щоб труд по підготовці ґрунту до посадки не пройшов дарма, то слід мати однорідність і дружність сходів, енергію росту та товщину пагонів. Тоді рослини швидко закриють поверхню ґрунту, не даючи землі пересихати, а бур’янам проростати, та розпочнуть максимально швидко формувати врожай.

Переймайте досвід та, за потреби, впроваджуйте його в себе. Будьте з нами, тому що: Ми любимо картоплю!

Повернутись назад