26.07.2017

День Картоплі «Солана» в Чернігівській області

Ще один день позитиву і інформації

2017-День поля в Чернігівській області
26-го липня 2017 відбувся День Картоплі «Солана», який був організований спільно із СТОВ «Десна» та ТОВ «Забарівське». Партнер по проведенню Дня Картоплі – компанія «Адама Україна» із широким асортиментом хімічних препаратів для захисту картоплі від бур’янів, патогенний грибів та шкідників. В гостях у Солани були відвідувачі з усіх куточків України, де вирощують картоплю, а так як її вирощують усюди, то і в гостях у Солана були всі. Крім того на семінарі були присутні гості з Білорусії, Киргизії, Франції, Голландії, Ірландії.

Цим семінаром Солана Україна ще раз підтвердила свою місію: «Ми працюємо, щоб ви – наші покупці, картоплярі – мали можливість отримати максимальну винагороду за свою працю». На семінарі було продемонстровано стан насіннєвих посадок, їхня чистота (для цього до Дня поля десикація посадок не проводилася), кількість бульб під кущем та однорідність бульб. Правильний вибір сортів для ринку України і стан насіннєвих посадок, до того ж на богарі, лише в гармонії з природою, викликали добрі захоплення і дивування. Також для учасників семінару представниками ТОВ «Адама Україна» була презентована лінійка препаратів для вирощування картоплі.

Цього року насіннєві посадки СТОВ «Десна» попали під мінімальну кількість опадів після зими, та на момент проведення семінару майже всі сорти були готові до десикації. А все це стало можливим завдячуючи невтомній праці Миколи Дмитровича Пономаренка та Валерія Володимировича Шевчика. Сорт Аурея, який являється універсальним за напрямками використання (чіпси, свіжий ринок, крохмаль та довготривале зберігання) здивував навіть представницю компанії Коміте Норд, якій належить цей сорт, – Анн Понс де Леон. Анн з захопленням відмітила чудовий стан майбутнього посадкового матеріалу. Питання «як зберегти вологу и оптимально її використати» СТОВ «Десна» вирішило на відмінно! Команда ТОВ «Солана Україна» виявляє своє захоплення та дякує за довготривалу співпрацю і відповідальне ставлення до співпраці. Було ще раз продемонстровано, що сорти Коннект, Ред Леді, Королева Анна та Аурея є придатними для вирощування в умовах недостатнього зволоження. Це підтвердили усі гості Дня Картоплі.

Директор ТОВ «Забарівське», Олександр Миколайович Свідельський, та його чудова сім’я, зробили все, щоб насіннєва посадка та насіннєвий матеріал з неї були вище європейських стандартів. Це українці, які творять чудеса в аграрному секторі не в Канаді, не в Аргентині і навіть не в Австралії. Вони створили диво на Чернігівській землі, за що їм низький уклін від всього колективу «Солана Україна». Гранада, Лабелла, Опал, Ред Леді, Королева Анна, Коннект, Ланорма, Лаперла, Таїсія, Франциска, Міранда, Тоскана, Бельмонда – це ті сорти картоплі, які потребує ринок України, це сорти, які потребує успішний бізнес. Це ваша страховка, впевненість в завтрашньому дні, успіх і розвиток. А використання насіннєвого матеріалу, який вирощений з любов’ю, теплом, та підтримується знаннями і вмінням команди Солана і великої сім’ї Солана, гарантує вам успіх та процвітання в галузі картоплярства.

Було дуже приємно чути слова подяки та захоплення від вас, шановні картоплярі, що і не передати словами. Гарних вам врожаїв та до скорої зустрічі! А вона не за горами. Ми плануємо провести ще один семінар: під час збирання картоплі з акцентом на моментах травмування, регулювання техніки та економіки виробництва.

Повернутись назад