07.08.2019

День Картоплі Солана «Культура картоплі в складних погодних умовах»

2019-День Картоплі Солана
«День Картоплі Солана», «Щорічна традиція», «Зустріч друзів Солана», «Зустріч картоплярів України і сусідньої Білорусі» і ще багато різних заголовків до цієї події 7 серпня можна написати – і саме головне, що кожен із них буде правильним!

Проводився цей захід на насінницьких полях ТОВ «Забарівське», де проходить розмноження сортів Солана. Була неймовірно велика кількість відвідувачів. Це надзвичайно приємно, тому що являється показником признання селекційних досягнень Солана та технологічних рекомендацій її працівників.

Цей рік видався дуже і дуже непростим в усіх регіонах країни. Західні області заливало дощами до кінця травня, північ і частину центральної України засушує (близько 60 днів без опадів). Південь заливає на момент збирання врожаю. Всі ці виклики вимагають відповідей. А тематику, яку Солана озвучила в плані семінару, була саме така.

Насінники Солана попали в зону недостатньої кількості опадів, і можна було наглядно пересвідчитись, як впливає обробіток ґрунту, правильні попередники, застосування сидератів, кількість добрив і фази внесення на виживання рослин картоплі та урожайність за цих умов.

Із відгуків відвідувачів зрозуміло, що критичність погодних змін цього року була надзвичайно глибокою, і ті зауваження в технології підготовки ґрунту, на яких Солана акцентувала увагу виробників, являються обов’язковими до виконання. А дотримання технологічних рекомендацій та «плюс» сорти-лідери ринку як України, так і Європи, та країн сусідів – Гранада, Королева Анна, Ред Леді, Коннект, Опал, Аурея, Лаперла, Лабелла, новинки Саншайн, Прада, 7 ФОР 7 – дають відмінний результат навіть в дуже складних умовах.

Цей захід відбувався за участі нашого партнера – хімічної компанії Кортева, яка є лідером в фунгіцидному захисті рослин, особливо картоплі. Кортева має незамінний манкоцеб (дуже тонкого помолу, що дає можливість покрити рослину якомога краще) Дітан М-45, потужний Танос і надійний продукт Зорвек Інкантія, який уже цього року показав хто є хто.

Головна програма плавно перетекла в концертну, де чудові українські музики та неперевершені пісні робили смак картоплі та інших блюд довершеними. Звучало багато привітних слів на адресу хазяїна господарства Свідельського Олександра та його дружини Олени, працівників господарства, які чудово виконують свій об’єм роботи в бізнесі, і прекрасних ґаздинь на кухні (всі блюда були приготовлені ними).

Велика подяка відвідувачам, власникам господарств, керуючим менеджерам за підтримку бренду Солана, за любов до сортів Солана, за любов до картоплі і взагалі за любов! Знайте, що ми з Вами, ми любимо Вас, ми любимо картоплю!

Щиро Ваші,
Колектив «Солана Україна»

Повернутись назад