28.07.2021

День картоплі Солана - 2021!

2021-День Картоплі Солана
Українськими піснями у виконанні Чернігівського гурту музик та теплим дощем (це вже традиція, започаткована представниками ФГ «Мельник») завершився чудовий день картоплі Солана і ТОВ «Забарівське».

Не дивлячись ні на час жнив (які саме в розпалі ), ні на карантинні обмеження, наше поле відвідала велика кількість картоплярів, які були щасливі побачити колег, картоплю, поговорити про те, про се…

А наскільки ми, колектив Солана Україна, були щасливі бачити вас!! Бо для нас це найбільша дяка за нашу діяльність на картопляному ринку.

Ми щиро дякуємо всім картоплярам за їхню працю, за їхню любов до картоплі, за признання досягнень Солана як в селекції, так і в технології вирощування картоплі.

Кожен рік, це особливий рік, і 2021 не виключення: інтенсивні дощі навесні і початку червня підтвердили наше наполягання, що основою урожаю є обробіток ґрунту. Правильно та глибоко оброблений ґрунт, внесення меліорантів, робота по фізіологічно зрілому ґрунту – все це сприяло водовідведенню, збереженню форми гребеня, комфортному росту рослин картоплі і гарним результатам на сортах Наталія, Прада, Лаперла, Гранада, Королева Анна, Ред леді, Родріга, Лабелла, Бельмонда, Саншайн, Коннект, Міранда, Опал, які підтвердили їхній потенціал.

Хочемо відмітити, що на небі картопляних зірок додалися нові неймовірні зірки:
Коли перед вами промислове поле, і викопується будь-яка рослина, де однорідні бульби, де неймовірна товарність, то це не залишає нікого в стороні.

Неймовірні результати показує і чіпсовий сорт Опал. Не дивлячись на всі перипетії з погодою, він знову підтвердив свою стабільність за будь-яких умов!

Ще раз дякуємо всім за візит!!

Ми любимо картоплю! Ми любимо Вас!
Колектив «Солана Україна»

Повернутись назад