Наш досвід – нашим клієнтам

До того, як картопля з’явиться на ринку, ми кілька років випробовуємо її характеристики в різноманітних місцевостях, як в Німеччині, так і за її межами. На основі цих випробувань ми даємо поради фермерам, виробникам насіння, або партерам з переробної промисловості.

Від посадки до збирання врожаю: поради по вирощуванню

Від вибору сорту згідно з характеристиками рослин та бульб, вирощування насіннєвої картоплі до урожаю, зберігання та маркетингу – наші співробітники завжди готові поділитися своїми знаннями з нашими клієнтами.

Більше того, в багатьох регіонах на дослідних ділянках Солана вирощує та тестує різноманітні сорти. Прямий обмін інформацією між селекційно- дослідним відділом, продукт-менеджментом та агрономічним відділом є корисним не тільки для нас, але й в такій же мірі для клієнтів та виробників насіння.

Велике співробітництво з виробниками насіння

Відмінна співпраця з нашими виробниками насіння протягом багатьох років є ключовим фактором у високої якості нашого насіння. Ми бачимо себе співпрацюючими партнерами наших виробників насіння: наші експерти допомагають виробникам професійними порадами та допомагають гарантувати успішне виробництво і маркетинг нашої картоплі. Оскільки ми виробляємо добазове насіння у наших власних господарствах, ми знаємо із свого досвіду, з якими потребами стикаються фермери.

Дослідне поле Солана в Баварії
Дослідне поле Солана в Баварії

Міжнародні консультаційні послуги

Ми маємо дочірні компанії та торгових представників в 23 країнах, таким чином у нас є структури на місцях, які забезпечують довгострокове співробітництво з нашими клієнтами і бізнес-партнерами та дають можливість пропонувати до продажу або консультувати на регіональному рівні.

Приходьте та зустріньтесь з нами!

Ми організуємо дні полів в різних країнах та присутні ні інших днях полів та торгових ярмарках. Ми також ведемо семінари по окремим сортам картоплі.

За інформацією по дням полів та іншим подіям, перевіряйте, будь ласка, розділ Події.

Зустріньтеся з нами на наступному Дні поля
Зустріньтеся з нами на наступному Дні поля